PC HocasıMobilMobil OyunMarvel Future Revolution Çıkış Tarihi Belli Oldu

Marvel Future Revolution Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Marvel Games ve Netmarble yakında çıkacak olan AAA açık dünya mobil oyunu Marvel Future Revolution‘ın çıkış tarihini açıkladı.

Oyun, iOS ve Android için 25 Ağustos 2021 tarihinde çıkış yapacak.

Bu açık dünya aksiyon RPG’si, daha önce bir sürü süper kahramanı Marvel Future Fight adlı popüler bir oyuna dolduran şirket olan Netmarble’ın en yeni telefon dostu oyunudur. Marvel Future Revolution, Marvel Future Fight‘a kıyasla kapsam açısından bir adım önde görünüyor. Bunu deneyebilmemiz için çok uzun bir süre yok. Çok sayıda ikonik kahraman şimdiden onaylandı ve yakında onları kontrol altına alabileceğiz.

Marvel Future Revolution, Captain America, Captain Marvel, Spider-Man, Black Widow, Doctor Strange, Iron Man, Storm ve Star-Lord gibi ikonik kahramanları içerecek. Her kahraman oyunda karıştır. Eşleştir 4 parçalı kostümlerle özelleştirilebilir.

Oyun ayrıca New Stark City, Hydra Empire, Sakaar, Midgardia ve daha fazlası gibi çeşitli bölgelerin yanı sıra beş oyun modunu da içerecek.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/marvel-future-revolution-cikis-tarihi-belli-oldu-116235/ linkinden 26.09.2021 04:09:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Ahmet GÜLEÇ

yazıp çiziyoruz.

1 Yorum

  • Arkadaşlar oynamayanlara Marvel Future Fight’ı kesinlikle öneririm, mobilde en sevdiğim oyun kesinlikle.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad