PC HocasıMobilMobil OyunPaper Please Mobile Geliyor!

Paper Please Mobile Geliyor!

   

Bir zamanların popüler Indie (bağımsız) oyunlarından Paper Please‘in mobil platform versiyonu geliyor! Bağımsız oyun denildiği zaman akıllara gelen ilk isimlerden olan “Paper, Please” döneminde birçok oyuncu tarafından çok sevilmenin yanı sıra birçok YouTube İçerik Üreticisi’nin ise gözde serilerinden biri olmayı çok başarmıştı.

Paper Please oyunu; Arstotzka adında distopik bir ülkenin sınır güvenliği memurunu canlandırdığınız ve ülkeye kimin girip kimin girmeyeceğini kararlaştırdığınız kişi olmanızı sağlıyor. Yani bir nevi gümrük memuru oluyor ve pasaportlara onay veriyorsunuz.

Oyunun yapımcısı Lucas Pope, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda oyunun mobil versiyonunun geleceğini resmi olarak duyurdu. Paper Please Mobile, 5 Ağustos’ta mobil uygulama marketlerinde bulunacak.

Paper, Please oyununun konusu ne?

Paper Please; 1982 yılında geçen ve Arstotzka adında distopik hayali bir ülkenin sınır güvenliği memurunu canlandırdığınız keyifli bir oyun. Bu distopik ülkede bir savaş durumu söz konusu ve sizlerde sınır güvenliğini sağlamak için hükümet tarafından her gün tarafınıza gönderilen yönergelere uyarak ülkenize girmek isteyen insanlara geçiş onayı sağlamak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/paper-please-mobile-geliyor-130480/ linkinden 12.08.2022 17:08:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video