PC HocasıOyunNeed For Speed’in Yeni Videosu Yayınlandı

Need For Speed’in Yeni Videosu Yayınlandı

   

Electronic Arts‘ın bu sene yayınlayacağı yeni yarış serisinin detayları gelmeye başladı. NFS Gold olarak belirtilen yeni yarış serisinde Ghost Games geliştirmeleri üstleniyor. Geçtiğimiz hafta oyunun yeni detaylarını ve resimlerini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de EA tarafından resmi bir video yayınlandı.

GRAFİKLER GÖZ ALICI

Açıkçası Need For Speed Underground serisinden sonra o çitayı bir türlü yakalayamayan ekip, eski oyununu göz önüne alarak yeni serisinin kurgusunu bunun üzerine inşaa edildiği söyleniyor. Araçların modifiyesi, gerçekçi grafikler, polis araçları ve yarış araçlarının her zamanki gibi hırsız – polis havasında geçeceğini belirtelim.

nfs-gold
Ayrıca oyun içerisinde araçlara modifiye yapmak ve geliştirilmiş dizayn seçenekleri de dahil edilmiş durumda. Bakalım modifiye edilecek araçların Body Kit seçenekleri ne kadar sınırlandırılmış bende merakla bekliyorum diyebilirim. Need For Speed Gold olarak yayınlanacağını düşündüğüm bu seri çok konuşulacak gibi.

YENİ SERİ NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Need For Speed’in yeni serisi Xbox One, PS4 için 3 Kasım tarihinde ilk olarak ABD’de, 5 Kasım tarihinde ise tüm Avrupa’da dağıtıma verilecek. Her zamanki gibi bu kara haberi vermekten hiç haz duymuyorum ancak PC versiyonu 2016’nın ikinci çeyreğinde gelecek.

IGN Tarafından Yayınlanan Yeni Video:

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/need-for-speedin-yeni-videosu-yayinlandi-401/ linkinden 28.05.2022 01:05:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial