reklam
PC HocasıOyunOnline Oyunlarda Ping Düşürme Programı!

Online Oyunlarda Ping Düşürme Programı!

Bugün sizlere ülkemizin genel problemi olan ping sorununu nasıl aşabileceğinizi yazacağım. İnternet Servis Sağlayıcılarının verdiği hızlar ve bant genişliği yeterli gelmediği için oynadığımız oyunlarda genelde yurtdışından gelen rakiplerimize göre pingimiz daha fazla oluyor. Zaman zaman bu ping sorunu çileden çıkartabilecek hal alıyor. Bugün tanıtacağım program ile pinginizi sabitleyip düşürmeniz mümkün. Elbetteki pinginizi en dibe çekemeyeceğiz fakat internetiniz el verdiği en iyi seviyeye indireceğiz.

Öncelikle programımız WTFast isminde, kendi sitesinden indirmenizi öneriyorum. Maalesef program 2 hafta ücretsiz lisanslı geliyor. Full sürüm indirmek için farklı sitelerden indirmeyi düşünüyorsanız dikkatli olmanız gerekiyor ve bunu önermiyoruz.

  • www.wtfast.com sitesine giriş yaptıktan sonra ücretsiz olarak yeni bir üyelik açmanız gerekiyor. Üyeliği açtıktan sonra Download kısmından uyumlu son sürümü bilgisayarınıza yükleyin. ( 30 Mb )
  • Kurulumu tamamladıktan sonra uygulamayı açın, açtığınız üyelik ile giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra gelen Start My Free Trial kısmından ücretsiz üyeliğinizi başlatın. ( 1 Ay )
  • Oynadığınız oyuna giriş yapın.
  • Programı açıp Game kısmından oynadığınız oyunu seçin.
  • Oyunu seçtikten sonra programı aktifleştirin.
  • Oyuna geri dönüp oynamaya devam edebilirsiniz.
EA Play 10 Kasım'da Ücretsiz Oluyor!

Konuyu resimli yazacaktım fakat deneme sürümüm bittiği için gösteremedim adımları 🙂 Sorularınız veya takıldığınız bir yer olursa yorumda belirtebilirsiniz.

Etiketler

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz