Origin’de NFS Most Wanted Ücretsiz Oldu

Electronic Arts tarafından bir zamanların efsane serisi olan Need For Speed Most Wanted bugün Origin üzerinden ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Oyunu indirmek için haberimize göz atmanızı öneriyoruz.

NFS MOST WANTED EFSANESİ ARTIK ÜCRETSİZ

Origin hepimizin bildiği üzere EA tarafından tasarlanmış ve sadece EA oyunlarının yer aldığı ücretli ve ücretsiz olarak oyunların yer aldığı Steam tarzı oyun platformu. EA arada sırada bu şekilde ücretsiz oyunlarını belirledikten sonra duyurarak indirmeye sunduğu gibi, bu hafta da NFS Most Wanted serisi ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

most-wanted-origin
Origin hesabı oluşturduktan sonra hesabınız ile giriş yaparak NFS Most Wanted'i kısa bir süreliğine indirebiliyorsunuz. Zaten aşağıdaki vermiş olduğumuz linke tıklayarak PC versiyonunu indirip kurabilirsiniz. Ancak oyunu indirmek için elinizi çabuk tutmanızda fayda var zira kısa bir süre sonra "ücretsiz" ibaresi kalkarak eski haline dönebilir.

 

  NFS Most Wanted İndirmek İçin Tıklayın

 

Yarış severler ve özellikle Need For Speed serisine ilgi duyanlar için bu fırsat kaçmaz arkadaşlar. Oyunu indirmek için Origin hesabınızın olması gerekmektedir.

İlgili Etiketler