PC HocasıOyunOyun Fatihi PC Hocası AMD dorsesi ile yollarda

Oyun Fatihi PC Hocası AMD dorsesi ile yollarda

 

Geçtiğimiz haftalarda sizlerle beraber tasarlamış olduğumuz PC Hocası AMD dorsesini yayınlamıştık. Dostumuz Oyun Fatihi’de kendi kanalında PC Hocası AMD dorsesini deneyerek test etti. Yaptığı bu yolculukta bir de AMD‘nin CEO’su ile yakından itribat halindeydi.

Hatırlarsanız dorseyi ilk yayınladığımızda AMD firması ile de yakından kontağımız oldu. Ayıca şunun müjdesinin de ufaktan vermek isterim; inşallah ilerleyen dönemlerde ETS 2‘de kendi serverimizde kendi dorselerimizi yaparak servere katılan arkadaşlarımıza bu tür dorseleri paylaşarak hep birlikte konvoy yapabileceğiz. Şuan için erken ancak gündemde böyle bir konumuz da bulunuyor.


Oyun Fatihi ise bu bölümünde Fransa’nın Bern şehrinden hareket ederek işlemci ve ekran kartlarını taşımaya koyuluyor. Bilirsiniz ETS 2’de yollar uzun ve çilelidir. Kimi zaman trafikte, kimi zaman da keskin virajlarda direksiyon sallarız. Ancak Oyun Fatihi‘nin yolda başına gelen aksilikler yüzünden teslimat gerçekleştirilemiyor. Neye niyet, neye kısmet diyelim..

Bu eğlenceli videoyu izlemek isterseniz hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ek olarak bizim de yeni yaptığımız AMD Zen mimarili Ryzen işlemci dorsesini de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Modları indirmek isterseniz yine ilgili videoların açıklama kısımlarında bulabilirsiniz. Kendisine de tekrardan bu güzel video için teşekkür ediyoruz.

 

 

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz