PC HocasıOyunPokemon Go’da Pokestop ve GYM Nasıl Açılır ?

Pokemon Go’da Pokestop ve GYM Nasıl Açılır ?

   

Popüler oyun Pokemon Go‘da en çok sorulan sorulardan birisi olan Pokestop ve GYM noktalarının nasıl oluşturulduğu üzerine oldu. Nintendo olaya açıklık getirerek nasıl Pokestop ve GYM açılabileceğini duyurdu. Detaylar ve nasıl açılabileceği konusunda özellikler haberimizde.

Pokestop ve GYM Noktası Nasıl Oluşturulur ?

Pokemon Go oyuncuları artık istedikleri noktada Pokestop ve GYM Noktası oluşturabilecekler. Metropol veya kalabalık yerlerin dışında yaşayan oyuncular bu konuda sıkıntı çektikleri gibi, en popüler Pokemonlardan olan Zubat ve Ratata’yı bile bulamıyorlar. Ancak Niantic tarafından yapılan açıklamaya göre kullanıcılar artık Pokestop ve GYM noktası oluşturabilmek için bir araç yayınladı.

Bu araç sayesinde destek sayfasından istekte bulunan oyunculara yanıt verildiği gibi, “Yakınımda Pokestop veya Gym bulunmuyor” diyerek oyunda yeni yer önerebilmek mümkün. Ancak oyun şuanda Türkiye’de yayınlanmadığı için ve APK’lar ilk olduğu için herkes ilk APK’ları indirdi. Zaten oyun orjinal olarak Türkiye’de oynanmadığı için güncelleme de alamıyoruz. Hal böyle olunca, oyuna güncelleme olarak atılan yeni Pokestop ve Gym noktası oluşturma olaylarından şu anlık soyut durumdayız.

Pokemon-Go-Pokestop
Oyun Türkiye’de yayınlandıktan sonra kullanıcılar da artık istedikleri yerde Pokestop ve Gym oluşturabilecekler. 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pokemon-goda-pokestop-ve-gym-nasil-acilir-22017-11580/ linkinden 28.06.2022 18:06:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

9 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video