PUBG Yeni Gelecek Olan 4×4 Haritasının Görüntüleri Yayınlandı

Geliştirici BlueHole yeni haritalar, yeni kostümler ve yeni detaylar ile PUBG'ye renk katmaya devam ediyor. Çok yakında tüm kullanıcıların erişimine açılacağı 4x4 haritanın da görüntüleri internette yayınlandı. Peki PUBG 4x4 haritası bizlere nasıl detaylar sunuyor?

20 Dakika Sürecek

Biliyorsunuz, oyuna normal map ile giriş yaptığımız zaman ortalama 95-100 kişi aynı haritaya katılabiliyor. Sonrasında geniş bir araziye uçaktan aşağı bırakılıyoruz ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu tür maplar oyun bitimine kadar ortalama 40 dakikalık bir süremizi götürüyor. Hal böyle olunca kullanıcılardan gelen talepler üzerine PUBG'ye yeni 4x4 kişilik küçük bir harita ekleniyor.

Bu haritaya giriş yaptığınızda oyuncuların (hemen hemen herkesin) nereye düştüğünü görebileceğiniz gibi, toplamda 20 dakikalık kısa bir sürede hayatta kalmaya çalışacaksınız. Sistem yine aynı olduğu gibi, uçak belirlenen bölgelere özel itemler atacak.

Haritaya 4x4 demelerinin sebebini de anlamış olduğunuzu düşünüyorum. Zira toplamda haritada 8 kişi olacağız. İsterseniz 4 pre olarak girebilir ve iki takım halinde de savaşabilirsiniz. İsterseniz de duo girerek 8 takım halinde efsane bir kapışma gerçekleştirebilirsiniz.

Haritanın Kuş Bakışı Görünümü

Kazanılan Puanlar Ne Olacak?

PUBG'de ne kadar çok adam vurursanız, o kadar fazla para kazanıyor ve sandık açabiliyorsunuz. Ancak 4x4 haritası küçük olduğu için ne yazık ki büyük haritanın verdiği paraları vermeyecek. Hal böyle olunca ya çok fazla adam vurmanız şart olacak, ya da "bu harita bana göre değil" diyerek geniş geniş takılacaksınız.

Eski ve yıkık bir baraj olduğu görülüyor

Evlerdeki değişiklikleri fark ettiniz mi?

Dürbün ve nişangahlarda düzelmeler var

Oooh ferah ferah :)

Yine bir nehir macerası yaşayacağız anlaşıldı

Arkadaki yeni evde iyi loot var, benden demesi :)

Bir de Video İzleyelim;

Yurt dışında test servera giriş yaparak yeni PUBG 4x4 haritasını deneyen belli başlı yayıncılar var. Bu arkadaşlardan sızdırılan bilgiler doğrultusunda aşağıdaki video oluşturulmuş. İzlemenizde fayda var hocalar. Yeni haritanın bir kaç hafta içerisinde oyuna eklenmesi bekleniyor.

İlgili Etiketler