Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Razer, iPhone için Kishi V2 Game Controller’ı Piyasaya Sürdü!

Paylaş

silkroad gaminggentr

Amerika Birleşik Devletleri merkezli oyuncu ekipmanı üreticisi Razer bugün, iPhone akıllı telefonlar için Kishi V2 oyun denetleyicisini resmi olarak tanıttı.

Kishi V2’nin yeni temel özelliklerine bakacak olursak daha ergonomik bir tasarım benimsendiğini rahatça görebiliyoruz. A/B/X/Y düğmeleri ve D-Pad tarafında geliştirilmiş yanıt veren konsol kalitesinde kontrol düğmeleri bulunuyor. Ayrıca çoklu işlev atayabileceğiniz iki adet L4/R4 düğmeleri yer alıyor.

Tüm iPhone SE modelleri başta olmak üzere iPhone 6S ve sonrası bütün iPhone modelleri ile uyumluluk sağlayan Game Controller; enerjisini bağlı olduğu iPhone’dan alırken doğrudan düşük gecikme süreli bağlantı için yerleşik bir Lightning konektörü sunuyor.

Ayrıca denetleyicinin altındaki ek bir Lightning konektörü, iPhone’nunuzu doğrudan şarj edebilmenizi sağlıyor. Yeni Kishi V2 Game Controller, Amerika Birleşik Devletleri pazarında 99,99 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunuluyor, denetleyicinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağını henüz bilmiyoruz.

Zeliha Yılmaz
Zeliha Yılmaz
Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler