PC HocasıOyunResident Evil Village, Bir Üçlemenin Parçası Olacak

Resident Evil Village, Bir Üçlemenin Parçası Olacak

 

Geçmişte birçok Resident Evil detayını sızdıran DuskGolem’e göre Resident Evil Village, planlanan üçlemenin ikinci oyunu oluyor. Bu üçleme fikrine çok erken karar verildi ve RE7’ye RE8’den sonra daha mantıklı gelecek bazı şeyler eklendi.

Devam ederek, RE7>RE8>RE9’un birbiriyle yakından geliştirilmiş, bağlantılı, planlanmış bir hikayesi olduğunu ve bu bağlantıların diğer önceki RE oyunlarından daha yakın olduğunu da belirttiler.

Ancak Resident Evil 9‘un ardından, Capcom’un hikayeleri önceden planlamak yerine daha fazla bağımsız hikaye anlatmak için numaralı kayıtlardan uzaklaşmayı planladığı bildiriliyor.

Resident Evil Village şu ana kadar umut verici görünüyor ve bu nedenle hikayenin nereye gittiğini ve Capcom’un, Ethan Winters için ne planladığını görmek için bekleyen birçok hayranı bulunuyor. Yayıncı, 15 Nisan’da hayranların merakla beklenen oyundan ve ekibin serinin geleceği için planlarından daha fazlasını görmeyi umduğu bir Resident Evil sergisini duyurdu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/resident-evil-village-bir-uclemenin-parcasi-olacak-111807/ linkinden 21.10.2021 21:10:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad