PC HocasıHaberlerPaskalya Tavşanı: Traxxas E-Revo İle Çekilmiş Efsane Video

Paskalya Tavşanı: Traxxas E-Revo İle Çekilmiş Efsane Video

 

RC araçlara mutlaka sizin de ilginiz vardır. Kullanması kadar izlemesi de zevk verdiği gibi, stres atmak için birebir diyebilirim. Ancak bu araçları hobi olarak kullanmaktan ziyade profesyonelleşen bir çok kişi de mevcut. 

YouTube üzerinde iJumpRC kanalının Traxxas E-Revo RC aracı ile çekmiş olduğu enfes videoyu izlemenizi öneriyoruz. Konsept olarak aracı paskalya tavşanına çeviren ekip, güzel bir video çekimine imza atmışlar.

traxxas-e-revo-jump
Slow motion efektlerin yanı sıra, atlamalar, video konsepti ve final çok sağlam olmuş. Aşağıdaki videoda hazırlanan Traxxas E-Revo videosunu izleyebilirsiniz.

Traxxas E-Revo Paskalya Video

 

Şahsen RC araçlara olan ilgim çok büyük olduğu için bu güzel videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Traxxas E-Revo teknik özellikleri ve detayları hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/traxxas-e-revo-ile-cekilmis-efsane-video-21459-6363/ linkinden 30.07.2021 00:07:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • Efsane araçlar ya gerçekten kullanmayı çok isterdim. Özellikle Dronelara hastayım desem yeridir şöyle bir Bebop 2 miz olsa ne olurdu

  • Bu araçları nasıl kamera ile takip ediyorlar anlamıyorum. Çok başarılı bir video çekmişler, şöyle video çekebilsem youtubeda köşe olurdum..

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement