PC HocasıHaberlerVoicemod ile artık sesinizi Darth Vader veya T-Pain gibi değiştirebilirsiniz

Voicemod ile artık sesinizi Darth Vader veya T-Pain gibi değiştirebilirsiniz

 

Voicemod PC’de çok popüler olan bir ses değiştirme programdır. Yazılım, robot, megafon, radyo ve daha fazla efektler ile sesinizi değiştirmenizi sağlar. Şimdiye kadar, bu program sadece bilgisayarlarda mevcuttu, ancak iPhone kullanıcıları tarafından kullanılabilen bir iOS uygulaması oldu.

Voicemod artık sadece bir PC uygulaması değil

Android kullanıcıysanız biraz bekleyin Voicemod cihazınızda da kullanılabilecek, sadece biraz daha zamanı var. Bu arada Voicemod, sesinizi tamamen değiştirmek için kullanabileceğiniz geniş bir filtre koleksiyonuna sahiptir.

Aşağıda kısa bir tanıtımına göz atabilirsiniz.

Ayrıca Voicemod, meşhur Auto-tune ses ayarını özel olarak oluşturmak için T-Pain ile birlikte çalıştı. T-Pain, “Birlikte bir şeyler yapma konusunda ulaştıklarında çok heyecanlandım. Umarım insanlar benim kadar eğlenir.”

Microsoft, Joe Biden'ın Başkanlık Zaferini Tebrik Etti

Basit olmasına rağmen Voicemod, basitliği ve filtre çeşitliliği nedeniyle sesleri değiştirmek için en popüler uygulamalardan biri haline de geldi. PC sürümünde, MP3 dosyalarındaki sesi değiştirebilir ve özel filtreler de oluşturabilirsiniz.

Voicemod yapay zeka kullanıyor

Voicemod, seslerinizi oluşturmak için yapay zeka ve dijital frekans işleme kombinasyonunu kullanır. Şirketin merkezi İspanya‘da olup kısa bir süre önce ses dönüştürme teknolojisini geliştirmek için 7,1 milyon Euro toplamayı başardı. Basit bir ses değişikliği uygulaması için fena değil.

Voicemod Clips, 12 ses dahil olmak üzere şimdilik iPhone’lar için ücretsiz olacak. Ancak, Voicemod’un ücretli bir modu da gelebilir.