Pazar, Haziran 16, 2024

Worms Revolution Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Paylaş

silkroad gaminggentr

Steam ve Epic Games’in sürprizlerine alışmaya başlamışken şimdi de bir sürpriz GOG platformundan geldi. Bu kez GOG platformunda, popüler oyunlardan biri olan Worms Revolution ücretsiz hale geldi.

Sınırlı süre boyunca ücretsiz olarak kalacak oyunu, belirlenen süreler içerisinde GOG hesabınız ile almanız gerekecek. Gelin oyundan ve ücretsiz kalacağı süreden söz edelim.

Worms Revolution Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Oyunu ücretsiz olarak almak için 2 gününüz var. 30 Aralık sonrasında oyun ücretli olarak satılmaya devam edecek. Şu an kış indirimleri kapsamında Steam üzerinden de fiyatı 9 TL civarlarında.

Fakat bir fark var. GOG tarafından verilen ücretsiz sürüm, Gold Edition sürümü. Yani içerisinde ek içeriklerin olduğu sürüm. Bu sürümde de 4 ayrı ek DLC paketi var.

  • Customization Paketi
  • Funfair DLC’si
  • Mars paketi
  • Medieal Tales DLC paketi.

Standart sürümü aldığınız zaman ek DLC’ler içerisinde yer almıyor. Gold Edition sürümü Steam üzerinden 199 TL gibi bir fiyatla satılıyor. Bu bilgileri verdikten sonra oyunun GOG sayfasını da tam şuraya ekleyelim. Hadi biraz da oyundan söz edelim.

Worms Revolution

Worms Revolution Nasıl Bir Oyun?

Çok eğlenceli bir oyun diyebilirim. 2D oynanış yapısında sıra tabanlı strateji oyununda, çılgın solucanları kontrol ediyorsunuz. Amacınız doğru hamleleri yapmak ve doğru envanterleri kullanarak rakibinizi yenmek.

Uzun soluklu ve bir hayli eğlenceli olan yapımın Team17 Digital tarafından geliştirildiğini ve yayınlandığını da eklemiş olalım.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler