Cumartesi, Haziran 15, 2024

Xbox Keystone Ortaya Çıktı! İlk Görsel Geldi

Paylaş

silkroad gaminggentr

Geçtiğimiz aylarda, Xbox’ın oyun konsolu ailesine yeni bir ürünün katılacağı ve standart konsollardan biraz daha farklı bir Xbox cihazı göreceğimiz ortaya çıkmıştı. Xbox Keystone kod adıyla gelecek yeni cihaz için çok fazla bir bilgi ise bulunmuyordu.

Fakat zaman geçtikçe yeni konsol hakkında daha fazla detay da ortaya çıkmaya başladı. En son Phil Spencer tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında, yeni cihaza ait bir görsel ortaya çıktı.

Xbox Keystone Farklı Bir Yapıyla Geliyor

Paylaşılan görsele baktığımız zaman, üst kısımda minik bir konsolun dikkat çektiğini görüyoruz. Mini boyutlara sahip olduğu gözüken konsolun, ön kısmında Xbox logosu var ve tek renk beyaz renk tercihi yapılmış.

Hemen yanda yer alan oyun kolunu düşündüğümüz zaman, boyutun ne seviyede olduğunu daha iyi anlıyoruz.

Xbox Keystone

Tam olarak bir oyun konsolu şeklinde gelmeyecek cihazın, TV kutularına benzer bir ürün olacağı düşünülüyor. Televizyon ya da monitörlere bağlandıktan sonra, Xbox Cloud Gaming hizmetlerini kullanmak mümkün olacak.

Tabii ki daha fazla bilgiye ihtiyaç var. Şimdilik yeni cihazın ne zaman duyurulacağı net değil. Beklenti 2023 yılı içerisinde bir duyuru gelmesi yönünde.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler