PC HocasıCep Telefonu21 Adet Kullanışlı Note 7 İpuçları

21 Adet Kullanışlı Note 7 İpuçları

  arctis 7+   arctis 7+

Bildiğiniz üzere Samsung cihazlarında TouchWiz arayüzünü kullanıyor ve bu birçok kullanıcıya karmaşık geliyor. Yıllardan beri süregelen kullanıcı şikayetlerini Samsung 2015 yılında dikkate aldı ve TouchWiz arayüzünü sadeleştirip daha kullanıcı dostu hale getirmek için çalışmalara başlamıştı. Şimdi ise Note 7 ile bu arayüzün son halini görmekteyiz. 

Arayüzün hafiflemiş olması size Samsung’un yeni cihazına hiç yenilik getirmediğini düşündürüyor olabilir. Korkarız ki yanılıyorsunuz. Çünkü yeni arayüzle birlikte kullanıcılara sunulan onlarca yenilik mevcut. Eğer Note serisine ilginiz varsa bu yenilikleri çok beğeneceğinizi umuyoruz.

galaxy-note-7

Sizler için hazırlamış olduğumuz rehberi aşağıdaki sayfalamadan incelemeye başlayabilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/21-adet-kullanisli-note-7-ipuclari-23027-13462/ linkinden 19.01.2022 21:01:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner