reklam
PC HocasıHaberlerAdobe Onayladı: Illustrator, iPad’e Geliyor!

Adobe Onayladı: Illustrator, iPad’e Geliyor!

Geçtiğimiz sonbaharda Adobe, Photoshop’un bu yıl iPad’e geleceğini açıkladı. Kullanıcılar merakla bunun gerçekleşmesini bekliyor, uygulama şu anda beta testinde ancak Sevgili Adobe, Creative Cloud yazılımının daha fazlasını Apple’ın tabletlerine getirmeyi planlamakta.

Yayımlanan rapora göre, Adobe iPad için Illustrator’ı Kasım ayının başlarında Adobe Max konferansında tanıtacak ve tam sürümü ise 2020 yılında bir süre için başlatmayı planlamakta. Uygulamanın, Illustrator’ın masaüstü sürümünden birçok özelliği iPad platformuna da getirmesi bekleniliyor.

iPad için Illustrator 2020 yılında gelebilir!

Ancak, Uygulama piyasaya sürüldüğü zaman vaat edilenlerin hepsi anında karşımıza çıkmayabilir. Bloomberg, iPad için Photoshop betalarının görünüşte masaüstü sürümündeki bazı özelliklerin ve diğer temel işlevlerin eksik olabileceğini bildirdi. Adobe’nin Creative Cloud grubunun ana ürün sorumlusu olan Scott Belsky, Adobe’nin iPad’de zaman içerisinde iPad’in içerisinde bulunan yeteneklerini genişleteceğini söyledi.

Apple yüksek fiyatlı Mac Pro tekerleklerini satışa sundu

 

Ancak, Bloomberg, geçen hafta olduğu gibi nihayet başladığında vaat edilenlerin hepsi olmayabilir, Bloomberg iPad için Photoshop betalarının görünüşte masaüstü sürümündeki bazı özelliklerin ve diğer temel işlevlerin eksik olduğunu bildirdi.

Bugün, Daring Fireball’dan John Gruber, “çoklu güvenilir kaynakların” Adobe’un iPad için Photoshop’ta gerçekten mevcut olduğunu ve ekibin “agresif bir programa yinelemeli özellikler eklemeyi” planladığını yazdı. Yani belki de lansman sırasında eksik olan özellikler, Belsky’nin vaat ettiği gibi kısa bir süre sonra uygulamada görünecek.

Etiketler