Apple iPhone XS’den Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Apple bugün düzenleyeceği lansman ile birlikte yeni iPhone'ları tanıtacak. Daha tanıtılmadan yeni iPhone hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Apple sızıntıları engellemede oldukça başarılı olsa da çeşitli sızıntılar olabiliyor. Bu sefer ise bugün tanıtılacak olan iPhone Xs çalışırken çekilmiş fotoğrafları Weibo'da ortaya çıktı. 

 

Görsele bakacak olursak tasarımsal olarak iPhone X ile neredeyse birebir aynı. 5.8 inç boyutunda gelmesi beklenen iPhone Xs'de de çift kamera olacak. Parmak izi yerine yüz tanıma ile gelecek. 

Bugünkü Apple lansmanında iPhone Xs ile birlikte Xs Plus ve iPhone 9 tanıtılması bekleniyor. iPhone Xs Plus'ın 6.5 inçlik büyük OLED bir ekranla gelmesi bekleniyor. Uygun fiyatlı olacak 6.1 inçlik LCD ekranlı iPhone 9'da ise arka tarafta tek kamera bulunacak. İsminin ise iPhone 9 veya iPhone XC olması bekleniyor. iPhone Xs ve Xs Plus'da çift kamera bulunacak. Apple Watch Series 4'ün de tanıtılması beklenen bugünkü Apple lansmanı bugün Türkiye saatiyle 20:00'da başlayacak.