PC HocasıSosyal MedyaFacebookElvada Facebook: Yıllardır Alıştığımız Facebook Tasarımı Tamamen Değişiyor

Elvada Facebook: Yıllardır Alıştığımız Facebook Tasarımı Tamamen Değişiyor

 

Facebook, kullanıcıların yakında ilk olarak bu yıl Mayıs ayında duyurulan Yeni Facebook deneyimine geçmek zorunda kalacaklarını duyurdu. Yeni bir açılır pencere, Klasik Facebook’un yakında kullanımdan kaldırılacağını onaylıyor ve Yeni Facebook.com’un avantajlarını açıklıyor.

Artık o alıştığımız mavi bar, hafif grimsi arka plan, kutucuklar ve alışageldiğimiz o dizayn yerini tamamen modernleşmiş, beyazın hakim olduğu daha ferah bir tasarıma bırakıyor.

Facebook’un, klasik Facebook tasarımını kullanan kullanıcılara gösterdiği uyarı ekranında yeni arayüzün kullanıcılara sunduğu nimetlerden bahsediliyor; daha temiz bir düzen, daha hızlı yükleme süreleri ve karanlık mod seçeneğini içerir.

Klasik Facebook, alıştığımız arayüz Eylül ayı itibari ile sonsuza dek kullanıcıların erişiminden kalkacak, bu yüzden eski görünümü seven kullanıcılar halen vakit varken tadını çıkarmalı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/elvada-facebook-yillardir-alistigimiz-facebook-tasarimi-tamamen-degisiyor-88938/ linkinden 29.07.2021 19:07:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement