En İyi Türkiye Merkezli Hosting Firmaları

Merhaba bu yazımızda Türkiye'de hizmet veren güvenilir ve kesintisiz hizmet veren hosting firmaları listesi yayınlayacağız.  Webmaster ve firmaların web site kurarken en büyük sorunlarından birisi olan yer sağlayıcı (hosting) seçimi gerek sitenin büyüklüğü ve kesintisiz çalışması en büyük beklentiler arasındadır.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz-ki listede yer alan firmalar en çok bilinen ve kullanılan firmalar arasında listelenmiştir.Bazı firmalar dolar üzerinden bazıları TL üzerinden hizmet vermektedir.

1 - Radore

Bünyesinde bir çok kurumsal referansları bulunan teknolojik altyapısının büyüklüğü ile Türkiyenin en gelişmiş hosting firması olarak söylenebilir. Büyük projeleriniz için bir firma fakat fiyat konusunda diğerlerine göre biraz fazla ücret ile karşılaşabilirsiniz.

2-Sadece hosting

İstanbul da hizmet veren sadece hosting  en yüksek kullanım oranına sahip verimerkezleri konumunda gösterilmekte. Web sitelerini incelediğimizde Küçük projeleriniz için uygun hosting paketleri bulunmakta.

3-Netinternet

2006 yılında Denizli de faaliyerlerine başlayan netinternet bir çok kurumsal referanslara sahiptir. Fiyat ve hız konusunda avantajlo paketleri ve fiziksel sunucularda gayet iyi fiyatlandırmaları bulunmakta.

4-Natro


Natro aslında hosting hizmetinin yanında domain hizmeti de vermekte. Küçük ve büyük çaptaki proje ve web siteleriniz için uygun paketleri ve planları bulunmakta. Bir çok müşterisi bulunmakta.

5- Doruknet

1993 yılında kurulan doruk net Türkiye'nin ilk hosting şirketi olarak gösterilmekte. Sitesinde kurumsal planlar ve bireysel hosting paketleri bulunmakta. Ayrıca fiyatları TL üzerinden belirtilmiş.

İlgili Etiketler