PC HocasıHaberlerEpic Games, üç adet oyunu 16 Temmuz’a kadar ücretsiz olarak veriyor!

Epic Games, üç adet oyunu 16 Temmuz’a kadar ücretsiz olarak veriyor!

16 Temmuz saat 18.00’da sona erecek olan bu fırsat için eliniz çabuk tutsanız iyi edersiniz. Bakalım Epic Games hangi oyunları ücretsiz olarak dağıtıyor.

Oyunların toplam değeri 111 TL!

Epic Games‘in bir süredir yapmış olduğu ve hâla devam ettirdiği ücretsiz oyun dağıtımı, oyuncuların beğenisini toplamaya devam ediyor. Grand Theft Auto V ve ARK: Survival Evolved oyunları ile oldukça dikkat çeken Epic Games, ücretsiz oyun dağıtımını bırakmayacak gibi gözüküyor.

Peki hangi oyunlar ücretsiz olarak dağıtılıyor?

  • Killing Floor 2

2016 yılında çıkış yapmış bir oyun olan Killing Floor 2, bu üç oyun arasından bana kalırsa ikinci sırada. CO-OP şeklinde oynayabildiğiniz bu oyunda 6 kişilik veya 12 kişilik takımlar hâlinde zombilere karşı mücadele veriyorsunuz.

Bethesda oyunlarına ait çeşitli indirimler Steam üzerinde başladı!

  • Lifeless Planet: Premier Edition

Sci-fi yani bilim kurgu türünü bünyesinde barındıran bir keşif oyunu olan Lifeless Planet, aynı zamanda da macera türünü bünyesinde barındırıyor. Oyunda terk edilmiş bir Rus kasabasını uzak bir gezegende keşfeden astronot ile hayat buluyoruz.

  • The Escapists 2

Tema olarak Prison Architect‘i andıran bir oyun olan The Escapists 2‘de dünyanın en zorlu ve en tehlikeli hapishanelerinden kaçmaya çalışıyoruz. Sakin sakin vakit geçirebileceğiniz bu oyun birçok yerde olumlu yorumlara tabi tutulmuş. Şahsen benim de olumlu yorumumu alan bir oyun kendisi.

Eğer siz de bu oyunları bir an önce oynamak istiyorsanız elini çabuk tutun ve oyunları hemen kütüphanenize ekleyin. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz 🙂

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement