Gaga Bulut’un Tutuklanmadan Önce Polis’e Verdiği İfade Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinden bir video yayınlayan Gaga Bulut, 18 yaşını dahi doldurmamış çocukları 100 TL iddiası karşılığında dudak dudağa öpüştürmüştü. Ardından Bakanlık devreye girerek Gaga Bulut göz altına alınmış ve ardından mahkemeye sevk edilerek tutuklanmıştı.

Şimdi ise tutuklanmadan önce Polis tutanaklarına yansıyan ifadesi ortaya çıktı. Öne çıkan detayın ise ayda 15 bin TL'ye kadar para kazandığı ve bunu daha çok izlenmek için yaptığı dikkatlerden kaçmadı.

Gaga Bulut'un Verdiği İfade

Yeni Asır'dan Ceyhan Torlak tarafından ulaşılan ifadede şu detaylar yer alıyor;

"Aylık 7 ile 10 bin TL para kazanıyorum. Hatta bazen 15 bin TL para kazandığım zamanlar da oldu. Kötü bir amacım yoktu. Sadece ilgi çekici bir şeyler çekmek istedim. Ailemin maddi durumu iyi ve Babamın Aydın'da restoranı var. İlk başlarda ise benim bu halimi kabul etmediler. Ancak beni görmek isteyenler sayesinde restoranın işleri de arttı. Kötü bir amacım yoktu ve ilgi çekici şeyler çekmek istedim. İlgi çekmek için feminen giyiniyorum aynı zamanda kız arkadaşım var."

Ardından İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından göz altına alınan Gaga Bulut, paylaştığı tüm videolara mahkeme tarafından erişim yasağı koyuldu. Ne kadar ceza evinde kalacağı ise henüz belli değil. İlerleyen günlerde detayların ortaya çıkması bekleniyor.

İlgili Etiketler