PC HocasıCep TelefonuGalaxy S10 Serisi Şimdi Daha Güçlü

Galaxy S10 Serisi Şimdi Daha Güçlü

 

2019 Yılında akıllı telefon piyasasına giriş yapan Galaxy S10 Serisi yeni güncelleme ile çok daha güçlü. Galaxy S Serisi bilindiği üzere Samsung’un Premium cihazlarının yer aldığı serilerden biri. Samsung , Galaxy S Serisi ile birlikte ekran içi kamera , ters şarj , HDR10+ Ekran teknolojileri gibi yeni teknolojilerini Galaxy S Serisi üzerinde kullanmıştı.

 

Galaxy S10 Serisi için 1 Temmuz tarihli güncelleme yayınlandı. Global olarak 1 Temmuz‘dan itibaren indirilebilen güncelleme, Türkiye için bugün itibariyle indirilebilir durumda. Yeni gelen güncelleme neler içeriyor ? Gelin bir yakından bakalım

Güncelleme 385,72 MB boyutunda olup güvenlik yamaları ve bir çok değişikliği içinde barındırıyor. Güncellemenin en dikkat çekici kısmı ise kamera performansının iyileştirilmiş olması oluyor. Güncelleme sadece kamera iyileştirmesi içermiyor. Kamera dışında  Wifi ve Bluetooth bağlantılarının daha da stabil olmasını sağlamakta. Eğer sizde Galaxy S10 Serisi bir cihaz kullanıyorsanız bu güncellemeyi edinmek için cihazınızı kontrol etmeyi unutmayın. 

 

 

 

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz