PC HocasıHaberlerGamescom 2020’nin dijital olarak düzenlenmesi kesinleşmek üzere!

Gamescom 2020’nin dijital olarak düzenlenmesi kesinleşmek üzere!

   

Alman hükümeti halka açık bütün büyük etkinlikleri 31 Ağustos 2020 tarihine kadar yasaklamıştı. Bu olaydan dolayı Gamescom 2020‘nin dijital olarak düzenlenmesi gündemde.

2020 yılı etkinlikler açısından hiç ama hiç iyi geçmiyor. Yüzlerce hatta binlerce büyük etkinlik Coronavirus sebebiyle iptal edildi.

Gamescom 2020’nin düzenlenmesi mümkün mü?

E3 2020 fuarının iptalinden sonra gözler Gamescom‘a döndü. Yayınlanan bildiride Gamescom için bir değerlendirme yapılacağı ve düzenlenip düzenlenmeyeceği konusunda konuşmalar gerçekleştirildiği söylendi.

Dünyadaki gidişatın kötüleşmesi nedeniyle bu değerlendirmelere gerek kalmayacağı ortada. Fakat Koelnmesse ve Alman sektör ortağı Game tarafından fuarın iptal edilmesi gibi bir durumun söz konusu olmayacağı ve fuarın dijital olarak gerçekleşmesi yönünde çalışmalar yapıldığı bildirildi.

Ciddi bir etkinlik olduğundan ötürü, kararların hızlı ve doğru bir biçimde alınacağı ortada. Herhangi bir gelişme olursa şayet sizi bilgilendireceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gamescom-2020nin-dijital-olarak-duzenlenmesi-kesinlesmek-uzere-76227/ linkinden 15.08.2022 18:08:37 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video