PC HocasıOyunGTA 5 Son Sürüm Türkçe Yama Yayınlandı

GTA 5 Son Sürüm Türkçe Yama Yayınlandı

   

GTA 5 Türkçe yama güncellenerek son sürümü ile yayınlandı. GTA 5 Online için de Türkçe yama kullanılabilir olduğu gibi, son sürüm Türkçeleştirmeler indirilebilir durumda.

GTA 5 TÜRKÇE YAMA İNDİRİP OYNANABİLİR

Milyonlarca Türk oyun severin beklediği GTA 5 Türkçe yaması hem online modda hem de story modunda geçerli olacak şekilde güncellenerek oyuncular için duyuruldu. Türkçe yamayı Techno Game tarafından %100 olarak yayınlanırken, yapılan görevler ve konuşmaları anlayarak oynayabilmek daha büyük keyif veriyor.

Oyun içerisinde Türkçe yamayı kurarken teknik hatalar varsa ekip her seferinde yeni güncelleme ile birlikte yamayı düzeltiyor. Grand Theft Auto Online modunda ise Türkçe yama da geçerli olduğu gibi, DLC içeriği daha önceden eklenmişti.

Türkçe yama uygulandıktan sonra Lowrider araçları ekleyen DLC içeriği maddi anlamda çok zengin. Cadılar Bayramı için özel olan Halloween ve yılbaşı özel Festive Surprise paketleri de Türkçe olarak oynanabiliyor.

gta5-turkce-yama
GTA 5 TÜRKÇE YAMA İNDİRME

TechnoGame tarafından %100 olarak yayınlanan GTA 5 Türkçe yama içeriğini indirip oynamaya başlayabilirsiniz.
Versiyon olarak 1.31 sürümüne tam uyarlanan bu yamada tüm çeviriler baştan düzenlenmiş.

GTA 5 Türkçe Yamada Yapılan Yenilikler

* Yeni eklenen 5 bin oyun satırı Türkçe olarak çevrildi.

* DLC ve Update paketlerinin tümü güncellendi

* Oyun oynarken not alınan çeviri hataları düzenlendi.

* Giyim Mağazaları, Berber, Dövme Salonu, Modifiye Garajları ve Şehir haritaları düzenlenerek bir kısmı baştan çevrildi.

* Online ve Story Modu gözden geçirilerek %100 olarak Türkçe çevirisi yapıldı.

* Ek DLC paketlerinde Türkçe’ye uyarlananlara Lowrider Update, Halloween, GTA Online Festive Surprise ve Executives and Other Criminals eklendi.

GTA 5’in yeni Türkçe yamasını indirmek için Buraya tıklayabilirsiniz. Türkçe yamanın kurulumunu bilmiyorsanız aşağıdaki kurulum ve anlatımı inceleyerek yapabilirsiniz.

gta5-turkce-yama-2
GTA 5 TÜRKÇE YAMASI NASIL YAPILIR ?

Yamayı yukarıdan bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapabilmek için belli başlı adımları uygulamanız gerekmektedir. Dilerseniz kurulumun nasıl yapıldığına geçelim.

1-) İlk olarak OpenIV programınızı indirerek bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

2-) Kurulumu yaptıktan sonra OpenIV programına sağ tıklayarak “yönetici olarak çalıştır” deyin ve program açıldıktan sonra “Windows” seçeneğini işaretleyin. Ardından GTA 5 bilgisayarınızda nerede kuruluysa (Yerel Disk C / D) kurulu olduğu dizini seçin.

3-) Program açıldıktan sonra yukarıdaki menü bölümünden “Tools” seçeneğine gelerek “Asi Manager” sekmesine tıklayınız. Ardından Asi Loader ile birlikte OpenIV.ASI dosyasını “Install” seçeneğine tıklayarak kurulumunu başlatın. Kurulum tamamlanana kadar bekleyin ve yeşile dönen tuşu gördükten sonra sekmeyi kapatın.

4-) Tool sekmesine gelerek “Package Installer” seçeneğine tıklayın. İndirmiş olduğumuz .oiv uzantılı yama dosyasını seçerek “Install”a tıklayın. Karşınıza iki farklı seçenek gelecek. Bu seçeneklerden “Mods Folder” seçeneğini işaretleyin.

5-) Kurulum yaklaşık olarak 2 dakika kadar sürecektir. Kurulum bittikten sonra çıkan sekme ve programı kapatıp oyuna giriş yapabilirsiniz. GTA 5 Türkçe yama kurulumu hakkında sorun yaşarsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gta-5-son-surum-turkce-yama-yayinlandi-3748/ linkinden 28.06.2022 18:06:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

13 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video