reklam
Ana SayfaSosyal MedyaInstagram Bu Günde Özelliği Kullanıma Sunuldu

Instagram Bu Günde Özelliği Kullanıma Sunuldu

Sosyal medyada başlayan akımlar, kimi zaman sosyal medya uygulamaları için ilham kaynağı oluyor. Bu durumun son örneği Instagram tarafından sunulan yeni mod oldu. TBT paylaşımları olarak bilinen geçmişten bir fotoğrafın paylaşıldığı akım, uzunca bir süredir kullanıcılardan ilgi çekiyor. Bu durumdan yararlanmak isteyen Instagram ise sonunda “Bu Günde” özelliğini duyurdu.

Instagram “Bu Günde” özelliği, kısmen de olsa TBT akımının mod haline dönüştürülmüş şekli. Artık geçmişte paylaştığınız fotoğrafları tek tek galerinizden taramanıza gerek yok.

Instagram Bu Günde Özelliği Neler Sunuyor?

Yeni özellikle beraber paylaşım yaparken, doğrudan geçmişte paylaştığınız fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Oluştur kısmında bir mod olarak karşımıza çıkan yeni özellik, paylaştığınız fotoğrafları tarıyor ve geçmişte aynı gün yaptığınız paylaşımları, direk olarak karşınıza çıkarıp paylaşmanıza izin veriyor.

Instagram Direkt Mesajlar için 2 Büyük Yenilik

Instagram Bu Günde

Hikayeler bölümüne eklenen özellik, varsayılan olarak “Bu Günde” görsel metnini kullanıyor ancak tabii ki bu metni özelleştirebiliyorsunuz ya da görsel üzerinde düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı bir mod olarak karşımıza çıkan yeni özelliği getirecek güncellemenin dağıtılmaya başladığını da ekleyelim. Güncelleme kısa süre içerisinde tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir olacak.

Etiketler

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement