PC HocasıSosyal MedyaInstagramInstagram’a Zoom Özelliği Geliyor

Instagram’a Zoom Özelliği Geliyor

  arctis 7+   arctis 7+

Türkiye saati ile saat 18.00′da Instagram tarafından atılan tweete göre Instagram’a zoom özelliğinin geleceği duyruldu. Özelliğin ilk başta iOS kullanıcılarına gelecek olması Android kullanıcılarını bir hayli kızdırmış olsa da en yakın sürede bu özelliğin Android’e geleceğini düşünüyoruz.

 

Yapılan bu paylaşımda ise Android ve Windows Phone ile ilgili resmi bir tarih maalesef bulunmamakta. Yine de çıkışından 6 yıl sonra olsa dahi böyle bir güncellemenin gelecek olması bütün kullanıcılarını heyecanlandırmış durumda. Yapılan duyuruyu buradan görebilirsiniz.

 

instagram-zoom2

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/instagrama-zoom-ozelligi-geliyor-21059-13810/ linkinden 20.01.2022 09:01:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • İnstagram+ indirin hocam 😀 İsterseniz indirin isterseniz yakınlaştırın 😀

  • Ben ilk kullanmaya başladığımdan beri bu özellik var . Şanslıymışım .

  • Onca yıldan sonra Fotoğraflar için vazgeçilmez bi özelliği yeni getirdiler çok geri kafalılar 😀 Mark Zücker bunları bu gidişle.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner