PC HocasıMobilMicrosoft’un Kişileştirme Uygulaması Arrow Launcher Güncellendi

Microsoft’un Kişileştirme Uygulaması Arrow Launcher Güncellendi

 

Kullandığı mobil cihazın arayüzden sıkılan yada daha uzun pil ömrü isteyen kullanıcılar genelde arayüz kişileştirme uygulamalarını tercih ediyor.Apple iOS platformu için şuan için bu tarz uygulamalara izin veermezken.Google Play Store’da binlerce arayüz kişileştirme uygulaması mevcut.Microsoft mühendislerinin geliştirdiği arayüz kişileştirme uygulaması için geçtiğimiz günlerde Arrow Launcher 3.7  güncellemesi yayınlandı.Bu güncelleme arayüzde bizlerinde fark edebileceği yenilikleri beraberinde getirdi. 

Microsoft’un Google Play Store’da yer alan arayüz kişileştirme uygulaması olan Arrow Launcher’a kullanıcıların geri bildirimleri doğrultusunda güncelleme geldi.Android cihazlarda oldukça stabil çalışan ve güvenli bir arayüz uygulamasının ayarlar kısmının değiştiğini söyleyebiliriz.

Arrow Launcher 3.7 ile birlikte rehberinizde bulunan bir kişinin kopyasını birleştirebilir ya da silebilirsiniz.Yeni gelen yeniliklerden bir tanesi Microsoft Hesabınız ile uygulama içinde giriş yapmanıza olanak sağlıyor. 

Arama sonuçlarında bulunan yerel aramalar, yeniden güncellendi.Arrow Launcher’ın MSN üzerinden sağladığı otomatik değişen duvar kağıtlarının galerisi genişletildi.Ayrıca durum çubuğu, takvim, arama, tablet modu, gizli uygulamalar ve otomatik güncellemeler gibi konularda da yeni özelliklerle birlikte hata düzeltmeleri yapıldı. 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video