MSI RTX 2080 Ti Lightning Z Ekran Kartı Görüntülendi

MSI'ın GeForce RTX serisinin en çok beklenen modellerinden birisi olan RTX 2080 Ti Lightning Z modeli görüntülendi. Kaslı yapısı ile birlikte gelen model, ayrıca üç fanlı ve karbon fiber kaplaması ile dikkat çekiyor.

Aslında bu tasarım geçtiğimiz sene duyurulan eski Lightning Z modeline çok benziyor. Yapı olarak bu model altın sarısı rengi ve RGB fan detayları ile birlikte güncellenmiş duruyor.

Serinin En Üst Seviye Modeli

MSI RTX 2080 Ti Lightning Z ekran kartı şuanda serinin en üst modelidir. Kartların piyasaya sürülmeden önce, test edilmesine izin veren bu tür ön gösterimleri ve PCB ayrıntılarını görmüştük. Bakalım yeni ekran kartı performans olarak bizlere neler sunacak?

Önemli Not: Aşağıdaki görsellerde de dikkatinizi çekebilir. Ekran kartının fanlarının üzerinde bulunan detaylara dikkat edin. Fanlar artık aydınlatılabilir RGB şerit LED ile kaplanmış. Ayrıca renk modları arasında da yenilikler görüyoruz. Tam bir Vertical Holder kartı olmamış mı?

Ayrıca merak ettiğiniz detaylar varsa, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Ekran kartının tasarım detaylarını ise fotoğrafları ile birlikte paylaşıyoruz.

İlgili Etiketler