reklam
PC HocasıSinemaNetflix, Samsung Galaxy Sahiplerine Özel İçerik Üretecek

Netflix, Samsung Galaxy Sahiplerine Özel İçerik Üretecek

Galaxy S20 serisinin bu hafta başlarında lansmanı sırasında Samsung, dünyanın en büyük video akışı sağlayıcısı Netflix ile önemli bir ortaklık yaptığını açıkladı. Ortaklıkta iki bölüm vardır ve ilk bölüm en ilginç olanıdır.

Bonus içerikler, Samsung Galaxy S20 ile Çekilecek

Netflix yakında sadece Samsung Galaxy cihaz sahipleri için popüler Netflix Orijinallerine dayanan bonus içerik yayınlayacak. Bonus içerik, sahne arkası videoları, refakatçi hikayeleri ve diğerlerini içerecektir. Netflix ve Samsung, Galaxy S20 cihazlarını ünlü yönetmenlerin ellerine vermek için birlikte çalıştıklarından, bonus içeriğin çoğu Galaxy S20’nin profesyonel sınıf kamerası kullanılarak çekilecek. “Narcos: Mexico”, “Sintonia,” “Elite” ve “Netflix bir Şaka” şovları başlangıçta bonus içeriğe sahip olacak. Netflix gelecekte bu türden daha fazla içerik getirecek.

Netflix'e Ekran Kilidi Özelliği Geliyor!

Herkes izleyebilecek

Ortaklığın ikinci kısmı Netflix’in Galaxy cihazlarıyla gelişmiş entegrasyonudur. Bu yeni entegrasyon, Samsung Daily, Bixby ve Finder aracılığıyla içerik bulma ve erişilebilirliği kolaylaştıracak. Ortaklık hakkında konuşurken Netflix, bonus içeriğin Samsung Daily, Samsung.com ve Samsung’un sosyal medya kanalları aracılığıyla diğer cihaz sahipleri için mevcut olacağını belirtti.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz