PC HocasıHaberlerNetflix Sonunda Türkiye’de Kullanıma Açıldı!

Netflix Sonunda Türkiye’de Kullanıma Açıldı!

 

Kullanıcıların uzun süredir beklediği Netflix Türkiye‘ye geldi. İzleyicilere internet üzerinden hizmet sunan ve medya oynatıcısı görevi gören Netflix, toplamda 40’ı aşkın ülkede faaliyetlerine başladı.

netflix-tr
TÜRKİYE’DEKİ KULLANICILARA AÇILDI

Türkiye’ye geleceği konusundaki dedikodular uzun süredir devam ederken, sevindirici haber Netflix tarafından bugün verildi. Web adresini ziyaret ettiğinizde TR uzantısını da görebildiğimiz. Netflix web adresinde 1 aylık deneme süresi de kullanıcılara sunuldu.

20 Ocak 2015’den bugüne kadar Amerika’da 41 milyon, küreselde ise 58 milyon aboneye ulaşan Netflix, ülkemizde de çok bekleniyordu. 1 aylık deneme süreci 7,99 dolardan başlayan Netflix, şuanda Türkiye’deki kullanıcılara açılmış durumda. Şuan için Netflix üzerinde Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak çok yakında gelecek güncelleme ile birlikte Türkçe kullanım da açılacak. 

Tabir-i caizse online DVD kiralama sitesi olarak tanımlayabileceğimiz Netflix’i kullanmaya başlamak için https://www.netflix.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/netflix-sonunda-turkiyede-kullanima-acildi-3289/ linkinden 30.07.2021 09:07:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement