PC HocasıSinemaNetflixParty.com ile Arkadaşlarınızı Tek Tık ile Evinize Davet Edin

NetflixParty.com ile Arkadaşlarınızı Tek Tık ile Evinize Davet Edin

  arctis 7+

Koronavirüs ile korunma sürecinde Karantina Günleri yaşadığımız, hem kendi hem de toplum sağlığımız için evlere tıkılıp kaldığımız bu günlerde insan sosyalleşmek istiyor. Instagram, Facebook, Twitter, Skype, Discord gibi sosyal ağ uygulamaları ile uğraş sergilesekte insan arkadaşları ile bir takım aktive yapmak istiyor. Bu konuda ise NetflixParty isimli bir eklenti yardımımıza koşuyor.

Aslında bunu sadece arkadaşlarınız ile keyifli ortak vakit geçirmek için değil aranıza engel koyduğunuz sevgilileriniz ile de yapabilirsiniz. NetflixParty isimli eklenti, eklentinin kurulu olduğu en az iki kişi arasında bir sunucu başlatıyor ve ortak izlemenizi mümkün kılıyor.

Netflix Party Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

NetflixParty kullanımı oldukça basit, Chrome yada Microsoft Edge tarayıcınızdan NetflixParty eklentisini kuruyorsunuz. Ardından Netflix hesabınıza girerek izleyeceğini filmi/diziyi yada yapımı kararlaştırıp izleme ekranına geçiş yapıyorsunuz, izleme ekranına geçiş yaptığınız zaman videoyu duraklatın ve tarayıcının sol üst bölümde kırmızı biçimdeki NP logosuna tıklayın (Netflix harici bir sayfada iseniz renksiz olacaktır.).

NP logosuna tıkladığınızda açılan Pop-up ekranında “Start the Party” düğmesini bağlayın ve kısa bir süre bekleyin, sunucunuz başlayacaktır. Ayrıca Netflix Party’nin en güzel yanlarından birisi arkadaşlarınız ile mesajlaşabiliyorsunuz ve Chat alanında videoyu kimin durdurduğunu kimin başlattığını kimin ileriye sardığını anlık olarak görebiliyorsunuz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/netflixparty-com-ile-arkadaslarinizi-tek-tik-ile-evinize-davet-edin-73819/ linkinden 02.12.2021 04:12:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner