PC HocasıSosyal MedyaPC Hocası Teknolojik Ürünler Çekiliş Sonuçları – 5

PC Hocası Teknolojik Ürünler Çekiliş Sonuçları – 5

 

Beşincisini gerçekleştirmiş olduğumuz PC Hocası teknolojik ürünler çekiliş sonuçlandı. Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ederiz. Aşağıdaki videodan kazanan arkadaşlarımızı inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta başlatmış olduğumuz çekiliş hakkında bilgi almak ve detayları incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Normalde dört kişi seçecektik ancak bugün Facebook sayfamızda yayınladığımız Doggy Flaş belleği de dahil edeceğimizi sizlerle paylaşmıştık.

Bu Hafta Hangi Ödüller Verildi ?

* 1 Adet Inca 6D IMG-356 Gamer Mouse

* 1 Adet Batman v Superman Çantası

* 1 Adet Batman v Superman Havlusu (Büyük)

* 1 Adet Beats by Dre Kulaklık

* 1 Adet Doggy Flaş Bellek (8 GB)

Teknolojik Ürünler Çekiliş Sonuçları – Video

 


Kazanan Arkadaşlarımız Ne Yapmalı ?

Yukarıdaki listede adını gören arkadaşlarımız 1 hafta içerisinde bize atmış oldukları mail adresi ile tarafımıza ad soyad, alıcı bilgileri, adres ve telefon numaralarını iletmeleri gerekmektedir. Kargolar 4 iş günü içerisinde belirtilen adreslere gönderilecektir. Farklı mail adresinden gönderimler geçersiz olacağı gibi, 1 hafta içerisinde dönüş yapmayan kişilerin yerine yedek listeden dönüş yapılacaktır.

Kazananların listesini görmek için tıklayınız

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pc-hocasi-teknolojik-urunler-cekilis-sonuclari-5-21660-9082/ linkinden 29.07.2021 04:07:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video