PUBG 7 Haziran Güncellemesi Detayları! (2.2GB)

PUBG'ye 2.2GB boyutunda güncelleme geldi. Gelin güncellemenin detaylarına bakalım.

PlayerUnknown's Battlegrounds, 7 Haziran akşamı bir güncelleme aldı. Güncellemenin boyutu 2.2GB iken getirdikleri biraz can sıkıyor. Neden mi can sıkıyor? İşte PlayerUnknown's Battlegrounds'a gelen güncellemenin içeriği...

Güncelleme Yeni Event Mode'u Getirdi!

Güncellemeyi ilk duyduğunuzda yeni harita Sanhok mu geldi acaba diyebilirsiniz. Ancak bu seferki güncelleme ne hata düzeltmesi, ne yeni harita, ne de silahlarla ilgili herhangi bir düzeltme yapmıyor. Güncellemenin can sıkan kısmı sadece Event Mode gelmesi.

Event Mode'u herkes sevmiyor. Bu bir gerçek. Ancak bu seferki Event Mode öyle güzel ki, hiç girmeyenler dahi oynamak için can atacak. Bu seferki Event Mode içinizdeki keskin nişancı ruhunu çıkartacak.

War Mode - One Shot, One Kill adındaki bu Event, Kar98k için pratik yapma imkanı sunuyor. Event'a girdikten sonra elinize bir Kar98k alıyorsunuz ve diğer oyuncular ile çatışmaya başlıyorsunuz. Tabi bu Event'ında kuralları var.

Oyun 10-man squad şeklinde oynanıyor.Seçiminize göre TPP veya FPP olarak oynayabilirsiniz. Yine her Event Mode'da olduğu gibi oyun belirli bir bölge içerisinde geçiyor. Oyuncuların elinde ise Kar98k, 4X, tabanca ve el bombası oluyor. Üstlerine ise kamuflaj giyebiliyorlar.

Yine bu mod ile birlikte ölümcül hasar aldığında düşmek yerine direk ölüyorsunuz. Buda başka oyuncuların avlarını çalmaya imkan vermiyor. Ve öldürdüğünüz her düşman takımınıza 3 puan kazandırıyor. Yine ölen oyuncular 40 saniye içinde tekrar doğuyor ve uçaktan atlıyor. 15 dakika süren oyunun galibi ise ilk 150 puana ulaşan oluyor. 

Yine kurallar arasında loot ve spawn'lar ile ilgili şeylerde mevcut. Bu Event'ta arabalar yok. Yine havadan düşen loot'larda mevcut değil. Yine bunlara ek olarak Red Zone ve Blue Zone mevcut değil. Hava ise eskiyi anımsatacak şekilde yağmurlu. Buda Event'ı kendine çeken özelliklerden birisi.

Evet, PUBG'ye gelen yeni güncelleme bu şekildeydi. Oyunun ilk zamanlarını hatırlayanlar Erangel haritasındaki yağmurlu havayı bilirler. Eğer o zamanları özlediyseniz yeni Event Mode'a girip oynamanızı tavsiye ederiz. Yine bu Event Mode ile birlikte keskin nişancılıktaki becerinizi geliştirebilirsiniz.