reklam
Ana SayfaOyunPUBG Mobile 0.16.0 Güncellemesi için Bazı Detaylar Ortaya Çıktı

PUBG Mobile 0.16.0 Güncellemesi için Bazı Detaylar Ortaya Çıktı

PUBG Mobile 0.16.0

PUBG Mobile tıpkı masaüstü sürümünde olduğu gibi sürekli olarak yeni güncellemeler alıyor. Oyunun mobil sürümü için yayınlanan güncellemeler, oyunu daha işlevsel bir hale getirmekte. Bu noktada en çok son olarak PUBG Mobile 0.15.0 sürümünün yayınlandığını görmüştük. 

Yenilikleri ile dikkat çeken 0.15 sürümünün hemen sonrasında bu kez PUBG Mobile 0.16.0 sürümü konuşulmaya başlandı. Henüz güncellemenin ne zaman yayınlanacağı belli olmasa da PUBG Mobile 0.16.0 sürümü için de bazı bilgiler şimdiden ortaya çıktı. Hemen güncelleme konusunda detaylardan söz edelim. 

PUBG Mobile 0.16.0 ile Yeni Harita Geliyor 

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesinin en önemli artısı yeni haritalar olacak. Güncelleme sonrasında oyuna Erangel 2.0 haritası tam anlamıyla eklenmiş olacak. Birkaç aydır gündemde olan yeni haritanın mobil sürümde de kendisini gösterdiğini göreceğiz. PUBG Mobile 0.16.0 sürümünün tek yeniliği harita olmayacak. Bunun dışında oyun içi bazı ögelerin değiştiğini göreceğiz. Mesela artık camlar ve pencereler tam olarak oyunun bir parçası olacak ve oynanışa etki edecek. 

PlayStation Store Yaz İndirimleri Başladı! İşte İndirimdeki Oyunlar!

PUBG Mobile 0.16.0

Genel olarak oyunun performansının artmasını da sağlayacak olan güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda ise kesin bilgiler bulunmuyor. Beklentiler oyunun yeni sürümünün Aralık ya da Ocak ayında yayınlanması yönünde. Tabii ki kesin bilgileri için Tencent tarafından yapılacak olan açıklamayı beklemek gerekiyor. 

Etiketler