PC HocasıHaberlerPUBG’ye Özel Klavye Tasarlandı! İşte O Klavye…

PUBG’ye Özel Klavye Tasarlandı! İşte O Klavye…

   

PlayerUnknown’s Battlegrounds için özel klavye tasarlandı. Oynanışı kolaylaştıran klavye’nin fiyatı ise şaşırtıyor…

Dünyaca en çok oynanılan oyunlardan birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds için özel klavye geliştirildi. Varmilo tarafından tasarlanan ve oldukça kullanışlı duran klavye PlayerUnknown’s Battlegrounds özel üretilmiş. Baktığımız zaman üzerinde farklı ikonlar taşıyan klavye son derece kullanışlı duruyor.

Varmilo firması oyuncular tarafından pekte tanınmasa’da fikir oldukça yaratıcı. Oyunda birçok özelliğin olması ve her özellik için kısayol tasarlanması, kullanıcıların kafasını karıştırabiliyor; Çoğu zaman ise kısayol tuşları bulunamıyordu. İşte bu sorunu ortadan kaldıracak The Chicken Dinner klavye.

Çorba Parası Çıkarmanın Zamanı!

Varmilo tarafından PlayerUnknown’s Battlegrounds’a özel olarak üretilen klavye üzerinde oyundaki eşyaların ikonlarını taşıyor. Sarı, gri ve beyaz renkleri üzerinde bulunduran tuşlar mekanik klavye özelliğini ürüne kazandırıyor.

Adı ise The Chicken Dinner olarak belirlenen klavye oldukça yaratıcı bir tasarıma sahip. Her ne kadar normal bir oyuncu almayacak olsa bile oyunda üstün başarı sağlamak isteyen veya sağlamış oyunlar için ideal bir klavye olarak gözüküyor.

Ürünün tasarımı ve kullanışlılığına diyecek yok. Ancak fiyatına şöyle bir baktığımızda oldukça uçuk duruyor. The Chicken Dinner adlı mekanik klavyenin tam fiyatı ise 150$. Çoğunuzun bu kadar etmez dediğini duyar gibiyiz. Sizce klavye ne kadar kullanışlı? Siz almak istermiydiniz?

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pubgye-ozel-klavye-tasarlandi-iste-klavye-33576/ linkinden 18.05.2022 19:05:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial