Razer Sila Oyuncular İçin Özel Olarak Üretlilen Gaming Router

Ünlü oyun ekipmanları üreticisi Razer çıkardığı yeni ürün ile piyasadaki en standart oyun yönlendiricilerinden farklı olarak Razer, modelinin hızlı ve güvenilir Wi-Fi konusunda uzmanlaştığını söyledi.Oyunlar da baskının ortasında asla gecikme olmayacağını belirten Razer FasTrack motor Çok fazla uygulama veya cihazları kullanımda olduğunda bant genişliğini öncelik sağlamakta.

 

Herhangi bir kesinti olmadan oynamak için Oyun Modu ile yükü hafiflete biliyorsunuz. Razer Sila, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve daha fazlası dahil olmak üzere istemci donanımı arasında öncelik vermenize izin verecek kadar çok yönlü.

Çok Kanallı ZeroWait DFS teknolojisi, Razer Sila taramaları ve otomatik olarak en iyi kanallara her zaman sıkışık olanları önlemek için seninle geçer. Normalde kısıtlanmış bant genişliği frekanslarına özel erişim sağlayan radar algılama donanımı kullanır. Bu özel kanallar, kalabalık saatlerde bile inanılmaz derecede hızlı ve güvenilir WiFi için kalabalığı yenmenize izin veriyor.

Evinizde veya olursanız olun hızlı ve kesintisiz bir bağlantı elde edebilmek için, evinizi WiFi ile tamamen örten ve ölü noktaları ortadan kaldıran bir kapsama sahip Hybrid Wireless Mesh'i etkinleştirebilirsiniz . 9000 ft'ye kadar kapsama için üç adet Razer Sila ünitesini ayarlayın. Özel bir ana taşıyıcı arkadan gelen trafik için ayrı kanallar kullanır ve diğer bantlar işlem hacmini yarıya indirmeden maksimum hızda açılabiliyor.

Ayrıca mobil uygulaması ile  misafir ağı ve güvenliği ve ebeveyn kontrolü yapabiliyorsunuz. Şuan için ürünü ABD'de sınırlı bir süre için  fiyatı 79 dolar olarak satışı yapılmakta.

İlgili Etiketler