PC HocasıPCSamsung’tan Oyun Canavarı: Galaxy Book Odyssey

Samsung’tan Oyun Canavarı: Galaxy Book Odyssey

 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde bugün yeni Galaxy Book Odyssey dizüstü oyun bilgisayarını duyurdu. Galaxy Book Odyssey, en yeni 11. nesil Intel Core i5 / i7 işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 3050 Max-Q / 3050 Ti Max-Q ekran kartı sayesinde Samsung’un en güçlü dizüstü bilgisayarı olma niteliğini taşıyor. Bu oyun dizüstü bilgisayarını 32 GB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar SSD ile de yapılandırabilirsiniz. Bu dizüstü bilgisayar ayrıca harika bir ses deneyimi için Dolby Atmos ses teknolojisine sahip olacak.

Samsung’un yeni nesil ve en güçlü dizüstü canavarı Galaxy Book Odyssey, Ağustos ayı itibariyle satışa çıkacak ve fiyat etiketinde ise 1.399 Amerikan Doları’ndan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsungtan-oyun-canavari-galaxy-book-odyssey-112363/ linkinden 21.10.2021 20:10:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad