Ülker’in 1 Nisan Reklamına Sosyal Medya’da Tepkiler Yağdı

Dünya şaka günü adına tanınan Gıda sektöründe faaliyet gösteren Ülker sosyal medyada kullanıcıları tarafından büyük bir tepki ile kaşılanan bir reklam filmi ile trend olmuş durumda. İddialara göre reklam filminde ses ve verilmek istenen mesajın subliminal mesajlar içerdiğini ve ülkemizin birlik ve beraberliğine kast eden terör örgütünün propagandasının yapıldığı öne sürüldü.

Konu ile ilgili olarak reklam da bazı görseller ve seslendirmeler olarak gösterilmekte. Özellikle Twitter'da trend başlıklar arasına giren Ülker konu ile ilgili olarak sosyal medya hesaplarından ilgili videoyu kaldırmış durumda.

Reklamda geçen resimler ;

Ayrıca konu ile ilgili olarak Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş adına Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunarak konu ile ilgili olarak açıklama yaptı.

İlgili Reklam Filmi ;

Murat Ülker'in açıklamasından sonra Resmi Ülker aynı Retweet ederek paylaşmış durumda. Şimdi ise kafalardaki soru bu reklamın içerisinde geçen “1 Nisan yaklaşıyor, tuhaf şeyler oluyor” , 1 Nisan geliyor, hesaplaşma zamanı yaklaşıyor“ mesajları üzerinden  kimler tarafından olduğu önümüzdeki günlerde konu ile ilgili detaylı bilgiler paylaşılacağı aşikar.

İlgili Etiketler