PC HocasıWindowsWindows 10’un Yıldönümü Güncellemesi 2 Ağustos’ta geliyor

Windows 10’un Yıldönümü Güncellemesi 2 Ağustos’ta geliyor

   

Windows 10 tabanlı tüm cihazların ücretsiz Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi 2 Ağustos’ta kullanıma sunuluyor. Windows’un şimdiye kadarki en hızlı büyüyen sürümü olan Windows 10, dünya çapında 350 milyon cihaz tarafından kullanılıyor.Birçok yenilik ve geliştirme içeren Yıldönümü Güncellemesi, Windows 10 yüklü bilgisayarlara ücretsiz olarak yüklenebilecek.

 

windows-10-2

 

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi, çığır açan yeni özelliklerle geliyor: Bunlar arasında Windows Ink ve Cortana’nın temel özelliklerden biri haline gelmesi,Microsoft Edge’in daha hızlı, daha erişilebilir ve güç etkinliği artırılmış bir tarayıcı deneyimi sunması, bireyler ve işletmeler için gelişmiş güvenlik özellikleri, yeni oyun deneyimleri ve modern sınıf uygulamaları yer alıyor.

 

Microsoft, işletmeleri günümüzün gelişmiş tehditlerinden korumak için kurumsal müşterilerine sunacağı iki yeni güvenlik özelliğini de açıkladı: Windows Defender Advanced Threat Protection ve önceden kurumsal veri koruma olarak bilinen Windows Information Protection.

 

Windows ve Cihazlar Genel Müdür Yardımcısı Terry Myerson, işletim sisteminin yıldönümü için: “Windows 10’u tanıttığımızda vizyonumuz yalnızca en iyi ve en güvenli işletim sistemini hizmete sunmak değil, aynı zamanda giderek iyileşen bir işletim sistemi deneyimi yaşatmaktı. Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi bu vizyonumuz için mükemmel bir örnek oldu” dedi.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/windows-10un-yildonumu-guncellemesi-2-agustosta-geliyor-22047-10908/ linkinden 05.07.2022 06:07:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

3 Yorum

  • Win 10 a geçmeyenler ilerde çok pişman olacaklardır, ücretsiz gecmek fırsatı varken geçmemek aptallıktır, ücretli olduğunda artık ücret ödeyerek veya yeni bir bilgisayar alarak win10 a sahip olabileceksiniz..

  • 10 a geçtim pc de donma kasmalar olmaya başladı pc ilk aldığında 10 sa iyi sonradan yapınca berbat oluyor 8.1 gayet iyi bence hocam

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video