Xiaomi 12T Ailesinin Avrupa Fiyatları Sızdırıldı!

  Google News

Çin merkezli teknoloji devlerinden Xiaomi’nin yeni nesil akıllı telefon ailesi Xiaomi 12T, 4 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek lansman etkinliğinde tüketiciler ile buluşuyor olacak fakat lansmandan önce sızıntılar internete düşmeye devam ediyor. En son çıkan sızıntılarda ise akıllı telefon ailesinin Avrupa fiyatlarını öğrenmiş olduk.

Roland Quandt tarafından aktarılan bilgilere göre Xiaomi 12T’nin 8GB RAM / 128GB Dahili Depolama Alanı konfigürasyonu 580 Euro başlangıç fiyat etiketine sahip olacağı yer alırken 8GB RAM / 256GB Dahili Depolama Alanı konfigürasyonu ise 630 Euro fiyat etiketine sahip olacak.

Akıllı telefon ailesinin amiral gemisi modeli Xiaomi 12T Pro’ya gelecek olursak 8GB RAM ve 256GB Dahili Depolama Alanı konfigürasyonu 770 Euro fiyat etiketine sahip olurken 12GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı konfigürasyonu ise 800 Euro fiyat etiketine sahip olacak.

Bu güncellenmiş fiyatlar, daha önce sızdırılan ve temel Xiaomi 12T için 650 € ve 12T Pro için 850 € öneren maliyetlerden biraz daha düşük. Yeni fiyatlandırma bilgisi ayrıca, her iki telefonun da şirketin en premium teklifleri olan Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro’dan daha ucuza mal olacağını doğruluyor.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video