Xiaomi Mi Band 3’e Yeni Bir Özellik Eklendi!

Akıllı bileklik dünyasının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan Mi Band serisinin son üyesi yeni bir güncelleme aldı.

Xiaomi akıllı bileklik konusunda kullanıcıların ilgisini epey üzerine çekmişti. İlk çıkış yaptığı günden bu yana uygun fiyatı ile dikkat çeken Mi Band son serisi ile birçok yeniliğe sahip olmuştu. Aynı zamanda birçok özelliğide sunabiliyordu.

Geçtiğimiz günlerde bir güncelleme ile telefonu sessize alma ve gece modu özelliklerini kazanan Mi Band 3, gün geçtikçe gelişiyor. Xiaomi Mi Band 3 bu kadar özelliğinin yanında şimdide bir güncelleme daha alarak özelliklerine özellik kattı. Xiaomi yayınladığı bir güncelleme ile Mi Band 3'teki hava durumu kısmını geliştirdi ve özelleştirdi.

Artık Mi Band 3 konumunuzu belirleyecek ve hava durumunu yansıtacak. Bu hava durumunu ise öyle genel olarak değil anlık bir şekilde ölçerek yansıtacak. Yani Mi Band 3 ile nereye giderseniz gidin anlık olarak konumunuza göre hava durumunu öğrenebileceksiniz.

Güncelleme bilekliğinizin telefon uygulamasındaki Ayarlar -> Güncellemeleri Kontrol Et sekmesinde yer alıyor. Buradan girerek cihazınızı güncelleyebilir ve yeni özelliklere sahip olabilirsiniz.

Sizce Mi Band 3 alınabilir mi? Yoksa parasının karşılığı değil mi? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlgili Etiketler