PC HocasıCep TelefonuYeni amiral gemi LG G6 tasarımı belli oldu

Yeni amiral gemi LG G6 tasarımı belli oldu

 

Güney Koreli teknoloji devi LG yeni amiral gemisi G6 için son hazırlıklarını tamamladı. Ancak yaşanan sızdırmalar ile başa çıkamazken, şimdi de LG G6‘nın tasarım detaylarını ortaya çıkartan yeni bir video yayınlandı.

Yayınlanan videoda LG G6‘nın tasarımına göz attığımızda LG G5‘ten izler taşıdığını görebiliyoruz. Hatta boyut ve ekran genişliğinin aynı bile kalabileceğini söylemek mümkün. Sızdırılan bu tasarım doğruysa yeni sade tasarımlı amiral gemi ile yakında tanışmış olacağız.

Önceki versiyon ile farklı olarak hoparlör aşağı konumlandırılmış. Bir de USB-C girişi göze çarpıyor. Zira yeni amiral gemide ben de tasarım açısından büyük bir farklılık beklemiyordum. Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan LG V20‘den sonra, biraz nefes almaları gerekecek.

Snapdragon'lu LG Style 3 tanıtıldı!

Ek olarak cihazın arka panelinde yine alıştığımız parmak izi okuyucusu, çift kamerası ve flaşı bulunuyor. LG G6 için şuanda piyasa satış fiyatı konusunda henüz bir gelişme bulunmuyor. Tasarım hakkında sızdırılan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz