PC HocasıYazılımZararlı yazılım önleyici Zemana Antilogger kısa bir süre ücretsiz

Zararlı yazılım önleyici Zemana Antilogger kısa bir süre ücretsiz

   

İnternette sıkça rastladığımız ve korkulu rüyalarımızdan birisi olan zararlı yazılımlar tehditlere devam ediyor. Zemana Antilogger ise sizi bu durumdan kurtararak sürekli güvenliğinizi sağlıyor. Uygulama bugün için kısa bir süreyle ücretsiz hale getirildi.

Zemana Antilogger yazılımından biraz bahsedecek olursak; Bilgi güvenliği, zararlı yazılımlar, anti-eylem içeren metodlar ve hırsızlıklara karşı geliştirilmiştir. Bilgisayarınıza kurduğunuz bu yazılım ile birlikte imza veritabanına ihtiyaç duymadan, sezgisel olarak koruma altına almaktadır. Bir antivirüsün çalışma prensibini düşünebilirsiniz.


Dolandırıcılar tarafından reklamların içerisine gizlenmiş olan exeler, ads trojan adı verilen reklam virüsleri ve dahasına karşı bilgilerinizi güven altına alabilirsiniz. Üstelik sisteminizde sizin haberinizin olmadığı ve antivirüslerinizin tespit edemediği keyloggerları da bularak kaldırabiliyor.


Demo sürümde sadece tespit edilebiliyordu. Fakat Giveaway tarafından verilen full sürümde tespit edip, kaldırabiliyorsunuz. Bu arada uygulamanın 2016 yılında “en iyi antilogger” ödülü aldığını da belirtelim.


Şuanda uygulamanın sona ermesine 18 saat kaldı arkadaşlar. Faydalanmak isteyenler buradan ulaşabilirler.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/zararli-yazilim-onleyici-zemana-antilogger-kisa-bir-sure-ucretsiz-17778/ linkinden 29.01.2022 16:01:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • kolay gelsin hocam 🙂

    ben bunu göedüğüm zaman telefona indirmiştim, sonra kurarım fılan diye ancak bugun zamanım oldu kurdum key’i yazıyorum kabul etmiyor iş işten geçti mi yani? 🙂

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner