Zararlı yazılım önleyici Zemana Antilogger kısa bir süre ücretsiz

İnternette sıkça rastladığımız ve korkulu rüyalarımızdan birisi olan zararlı yazılımlar tehditlere devam ediyor. Zemana Antilogger ise sizi bu durumdan kurtararak sürekli güvenliğinizi sağlıyor. Uygulama bugün için kısa bir süreyle ücretsiz hale getirildi.

Zemana Antilogger yazılımından biraz bahsedecek olursak; Bilgi güvenliği, zararlı yazılımlar, anti-eylem içeren metodlar ve hırsızlıklara karşı geliştirilmiştir. Bilgisayarınıza kurduğunuz bu yazılım ile birlikte imza veritabanına ihtiyaç duymadan, sezgisel olarak koruma altına almaktadır. Bir antivirüsün çalışma prensibini düşünebilirsiniz.


Dolandırıcılar tarafından reklamların içerisine gizlenmiş olan exeler, ads trojan adı verilen reklam virüsleri ve dahasına karşı bilgilerinizi güven altına alabilirsiniz. Üstelik sisteminizde sizin haberinizin olmadığı ve antivirüslerinizin tespit edemediği keyloggerları da bularak kaldırabiliyor.


Demo sürümde sadece tespit edilebiliyordu. Fakat Giveaway tarafından verilen full sürümde tespit edip, kaldırabiliyorsunuz. Bu arada uygulamanın 2016 yılında "en iyi antilogger" ödülü aldığını da belirtelim.


Şuanda uygulamanın sona ermesine 18 saat kaldı arkadaşlar. Faydalanmak isteyenler buradan ulaşabilirler.

İlgili Etiketler