Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 Fiziksel Kopyalarında Kötü Bir Sürpriz Var

  Google News

Call of Duty Modern Warfare 2 ile buluşma vakti geldi. Oyun, desteklenen platformlarda oyun severlerle buluşmaya başladı. Fiziksel kopyalara yani yapımın kutulu sürümlerini tercih eden kullanıcılar için ise kötü bir haber ortaya çıktı.

Öyle ki fiziksel sürümlere ulaşanlar tarafından yapılan paylaşımlara göre, kutulu versiyonun içerisinde oyunun büyük bir bölümü yer almıyor. Kullanıcıların yine indirme yapmaları gerekiyor.

Call of Duty Modern Warfare 2 Disk Dosyaları Tam Dolu Değil

Fiziksel kopyaları satın alan kullanıcıların paylaşımlarına ve sektör otoritelerinin mesajlarına göre disk içerisinde tüm oyun yer almıyor.

Paylaşımlara göre disk içerisinde sadece 72-73 MB boyutunda bir dosya yer alıyor. Oyunu yüklemek istediğiniz zaman ise dosyaları indirmeniz gerekiyor.

Platforma göre değişmekle beraber 100 GB ile 150 GB arasında bir dosya indirmeniz gerekecek.

Fiziksel kopyalarda böyle bir durum olması şaşırtıcı. Genelde fiziksel kopyaları aldığınız zaman, çok yüksek boyutta indirme yapmanıza gerek kalmıyor. Oyun dosyaları diskler içerisinde yer alıyor.

Kaçırmayın: Mate 50 Pro Türkiye Fiyatı Nasıl?

Fakat Modern Warfare 2 için bu durum geçerli olmamış gibi gözüküyor. Böyle bir durumda oyuncular neden fiziksel kopyaları tercih etsin ki sorusu da akla gelmiyor değil. Artık fiziksel kopyaların satış sayıları açıklandığı zaman, serinin hayranlarının bu durumu nasıl karşıladığını göreceğiz.

Zira şu an için oyun çok yeni. Zaman içerisinde yapıma ne kadar ilgi gösterildiği de ortaya çıkacak.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video