FIFA 23 Dünya Kupası Modu

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Ortaya Çıktı

  Google News

FIFA 23 serüveni ilginç bir şekilde başladı. Oyun henüz çıkmadan oyundan önemli görüntüler sızdırıldı. Oyun yayınlandıktan sonra ise belli başlı hatalar yüzünden eleştiri aldı. Henüz çıkışının üzerinden 1 ay bile geçmeden şimdi ise oyundan yeni bir mod sızdırıldı. FIFA 23 Dünya Kupası modu adıyla sızdırılan yeni mod, yapımın büyük turnuvaya hazır olduğunu gösteriyor.

Sızıntının aslında EA’nın yaptığı bir hatadan kaynaklandığını da ekleyelim. Yeni mod üzerinde yapılan çalışmalar sırasında yapılan hata, modun erkenden erişime sunulmasını sağladı ve haliyle birçok oyuncu yeni modu gördü.

FIFA 23 Dünya Kupası Modu için Neler Biliyoruz?

Yapılan hata sonrasında yeni mod için menüleri görme fırsatını bulduk. Dünya kupasına özel olarak menülerde ufak değişiklikler var ama genel olarak dizilimin değişmediğini de ekleyelim.

Kaçırmayın: Quest Pro Özellikleri Hakkında Merak Edilenler

Bunun dışında yeni modda 48 takımın yer alacağı da ortaya çıkan başka bir bilgi. Tabii ki sayıda değişiklik olma durumu da var.

Zira modda 48 takım görecek olursak, bu mevcut dünya kupasına katılan takımların sayısından daha fazla takım olacağını işaret ediyor. Belki bir değişiklik yapılabilir.

FIFA 23 Dünya Kupası Modu

Dünya kupası modu için ortaya çıkan son bilgi ise oynanış türleriyle alakalı. Menülerde de net olarak gözüktüğü gibi yeni mod, 4 farklı oynanış türüne yer verecek.

FIFA World Cup Kick-Off, FIFA World Cup Live, FIFA World Cup 2022 ve Online Tournament isimli oynanış türlerini göreceğiz.

Böylece modun önceden sızdırıldığını görmüş olduk ama FIFA 23 Dünya Kupası modu ne zaman yayınlanacak hala belli değil. Resmi olarak bu konuda yapılacak açıklamaları bekliyoruz. Muhtemelen yeni modu çok fazla beklemeye gerek kalmayacak zira Dünya Kupası da yakında başlıyor. EA, turnuva zamanını kaçırmayacaktır.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video