PC HocasıOyunPinnacle Of GTA V Modu Güncellendi

Pinnacle Of GTA V Modu Güncellendi

  arctis 7+  

Rekor üstüne rekor kıran ve geçtiğimiz günlerde yayınlanan Global Gaming Awards’ta üç dalda ödül alan GTA V şaşırtmaya devam ediyor. Bundan üç ay önce yayınlanan The Pinnacle Of V modu güncellenerek oyunun grafik kalitelerini maksimum seviyeye çıkartıyor. Açıkçası bu mod için galeri hazırladık ancak galeride resimleri incelerken “bu gerçekten GTA V mi ?” dediğimiz yerler oldu.

pinnacle-of-gta-v-10
NEDİR BU PINNACLE OF GTA 5 MODU ?

PC platformu için geliştirilen ve oyunun normal görünümünden ziyade 5 kata kadar daha gerçekçi görünüme kavuşturan bu mod şimdiye kadar eşi ve benzeri olmayan ancak oynayabilmek için çok iyi bir ekran kartına ihtiyaç duyan mod diyebiliriz.

Bilirsiniz, şimdiye kadar GTA V için yüzlerce mod yayınlandı. Araba, silah, harita, ev ve daha fazlasını çeşitli web sitelerinden OPENIV programı yardımı ile uygulayabiliyorsunuz. Ancak bu mod ilk defa bu kadar kapsamlı bir şekilde yayınlandığı gibi, yine OPENIV programı üzerinden uygulamanız gerekiyor.

GTA V yüklü bir PC’de minimum versiyon sürümü V463.1 olması gerekmektedir. Oyunun yamasını gerçekleştirirken mutlaka yedek almayı unutmayınız.

OPENIV uygulamasında yapacağınız ufak bir hata, oyun içerisinde fatal error almanıza sebep olabilir. Anlatıldığı gibi aynı şekilde uygulamasını gerçekleştirirseniz sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

ÇOK GÜÇLÜ DONANIM GEREKTİRİYOR

The Pinnacle Of GTA V modunu indirdikten sonra işiniz burada başlıyor diyebiliriz. Her PC’de bu modu oynayamayacağınız gibi güçlü bir donanımınızın olması gerekmektedir.

Ekran kartı önerisi olarak minimum Msi GTX960 GAMING 2GB GDDR5 128Bit DX12 Nvidia GeForce olduğunu var sayarsak eğer bu modu 30 veya 45 FPS‘de oynamak mümkün olacaktır.

Oyun içerisinden yayınlanan görüntüler ile ilgili ufak bir galeri hazırladık. Eğer anlattıklarımız aklınızda canlanmadıysa, gerçeğini görerek ne kadar fark olduğunu inceleyebilirsiniz.

GALERİYE AŞAĞIDAKİ SIRALAMADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pinnacle-of-gta-v-modu-guncellendi-1635/ linkinden 23.01.2022 04:01:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner