reklam
Ana SayfaSinemaRecep İvedik 6 Fragmanı Yayınlandı

Recep İvedik 6 Fragmanı Yayınlandı

Recep İvedik 6

Defalarca gişe rekorları kırmayı başaran Recep İvedik serisi, yeni filmi ile devam ediyor. Serinin devam filmi Recep İvedik 6 olarak karşımıza çıkacak.

Uzunca bir süredir beklenen yeni film, aslında 2019 Şubat ayında beyaz perdede yer alacaktı. Ancak yapımcılarla sinemalar arasında yaşanan sorunlar nedeniyle vizyon tarihi ertelenmişti. Devam eden süreçte resmi bir vizyon tarihi açıklanmamıştı. Her ne kadar Şahan Gökbakar’ın Instagram üzerinden yeni film için paylaşımlar yaptığını görsek de bu zamana kadar, resmi olarak vizyon tarihi açıklanmadı ve filmin konusu net olarak ortaya çıkmadı.

Toy Story 4, Gişede Güzel Bir Gelirle Açılış Yaptı

Recep İvedik Bu Kez Vahşi Hayvanlarla Mücadele Edecek

Fragmanın yayınlanmasıyla beraber resmi vizyon tarihi de ortaya çıkmış oldu. Fragmana bakacak olursak Recep İvedik 6, 8 Kasım’da vizyona girecek. Bu kez hikaye Kenya’da geçecek. Konya’ya gitmek için yola çıkan kahramanız, yaşanan bir karışıklık nedeniyle kendisini bir anda Kenya’da bulacak. İvedik’in Kenya’da vahşi hayvanlar ve kabilelerle mücadelesini seyredeceğiz.

Serinin daha önceki filminde olduğu gibi yine yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturacak. Filmin ne kadar başarı elde edeceğin ise 8 Kasım’dan sonra göreceğiz.

Kaçırmayın: Huawei Mate 30 Avrupa Satışları Başladı

Bugün En Çok Okunanlar