RPG Seven Knights’a Lonca Savaşlarinin En Iyisi Geliyor

Netmarble Games'in sevilen mobil RPG'si Seven Knights'ta Lonca Savaşı'nın 1. sezonu başlıyor. Kullanıcılarına heyecan dolu oyun keyfi yaşatan Seven Knights'a yepyeni bir Kahraman Xiao katılıyor.

Lonca savaşında 25'ten fazla oyuncuya sahip loncalar otomatik ve rastgele olarak birbiriyle eşleşip savaşıyor ve sonunda da performanslarına uygun ödüller kazanıyor. İki saldırı hakkına sahip her lonca üyesinin, rakip loncada kazanma ihtimali en düşük üyeyi seçme şansı bulunuyor.

sevenknight

 

Yeni belalı kahramanımız Xiao geldi

Sezonluk düzenlenen lonca savaşı, katılımcı loncaları sıralayarak özel ödüller veriyor. Bu açık sezona dahil olan loncalar ayrıca, sadece lonca savaşında kullanabilecekleri sınırlı sürüm Rudy kostümü kazanıyor.Son güncellemede belalı ve havalı Xiao yeni bir saldırı kahramanı olarak oyuna ekleniyor. Zamanı değiştirme ve rakibin saldırılarını etkileme yeteneklerine sahip Xiao, stratejik oyun tarzı olanların favorisi olacak.

Netmarble Chief Global Officer'ı Seungwon Lee, "Lonca savaşı, arkadaşlarla birlikte oynamanın keyfini ve stratejik oynanışın eğlencesini artırdığı gibi, bol ödülleriyle de mutlu edecek. Seven Knights, oyuncuların daha çok eğlenmesini sağlamak için daima güncellenmeye devam edecek." dedi.

UYGULAMAYI İNDİR
İlgili Etiketler