PC HocasıOyunSteam, Yeni Kış Sezonu İndirimlerini Yayınladı

Steam, Yeni Kış Sezonu İndirimlerini Yayınladı

 

Milyonlarca oyuncunun aynı platform üzerinden oynadıkları Steam, kış sezonu için indirimlerini yayınladı. Yeni sezonda yüzlerce oyun %95‘e varan indirimler ile satışa sunuluyor. Normalde bu fiyata asla bulunamayacak oyunlar, oyuncular için eşsiz bir fırsat diyebiliriz.

steam-kis-indirimleri

STEAM’DA SERT GEÇECEK KIŞ İNDİRİMLERİ

Dijital oyun satış platformu olan Steam, yeni kış indirimleri için geniş çaplı listesini yayınladı. Bu liste içerisinde yok yok desek yeridir. Göze çarpan ve öne çıkan oyunlar arasında Left 4 Deat 2, The Witcher Franchise, Games Of Thrones The Ice Dragon, Car Mechanic Simulator 2015, Devil May Cry ve CS GO % 95’e varan indirimler ile satışta.

İndirimi devam eden ve alınabilecekler listesine dahil ettiğimiz diğer Steam oyunları ise aşağıdaki gibidir:

* Skyrim

* Arma

* Portal 2

* CS GO

* Half-Life Oppesing Force

* Cities Skylines

* Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

* Euro Truck Simulator 2

* Dayz

* Dirt Rally

* SOMA

* The Quest

Steam tarafından yayınlanan kış indirimleri 4 Ocak 2016 tarihine kadar indirimli olarak satılmaya devam edecek. Kampanya boyunca bu fiyatlar sabit olarak kalacağı gibi, 4 Ocak 2016 Saat 23:59’dan sonra normal fiyattan satışa sunulacak.

Steam’ın hazırlamış olduğu kış indirimleri sayfasına ulaşmak için: http://store.steampowered.com

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/steam-yeni-kis-sezonu-indirimlerini-yayinladi-2758/ linkinden 22.10.2021 01:10:40 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad