PC HocasıOyunSwing Copters 2 iOS ve Android’de

Swing Copters 2 iOS ve Android’de

 

Genellikle sinir edici yapısı ile bilinen Flappy Bird ve Swing Copters yenilenmeye devam ediyor. Serinin son oyunu Swing Copters 2 iOS ve Android versiyonları için yayınlandı. Geçtiğimiz sene yayınladığı oyunu ile milyarlarca kişiye ulaşan yapımcı Dong Nguyen, yeni sinir edici oyunu ile yoluna devam ediyor.

Oyunu indirip denedik ancak ilk bölümlerden itibaren insanı kriz etmeye yetecek kadar güce sahip 🙂

 

Başlangıcı 2014 yılına dayanan bu oyunların temel amacında ince el işi beceriler ile en iyi skorları elde etmek. İlk oyunda uçan kuşun boruların arasında geçerek rekor kırması beklenirken, Swing Copters oyununda ise minik helikopterimizi yukarı doğru çıkarken engellerden korumamız gerekiyor. Serinin ikinci oyunu Swing Copters 2‘de de bölümler farklı ancak konsept aynı olarak devam ediyor.

swing-copters-2
“GÜNDE 50 BİN DOLAR KAZANMIŞTI”

Oyunun yapımcısı olan 26 yaşındaki genç geliştirici Dong Nguyen ilk oyunu Flappy Bird ile günde 50 bin dolar gelir elde ediyordu. Bu sayede birden köşeyi dönen genç geliştirici elindeki projeyi değerlendirerek konsept olarak benzeyen iki yeni oyun daha geliştirdi.

Serinin ilk oyunu olan Swing Copters Android‘de 10 milyon indirme rakamına ulaştı. 17 Aralık tarihinde yayınlanan Swing Copters 2 ise şimdilik 4.500 indirme rakamına ulaştı. Bildiğiniz üzere Dong Nguyen bu oyunlardan ve içindeki yayınlanan reklamlardan gelir elde ediyor. Oyun ne kadar fazla oynanırsa, o kadar çok gelir elde eden genç geliştiricinin tek isteği ilk etap için oyunun milyonlarca kez oynanması ve indirilmesi.

Yine saç baş yoldurtacak bu seri insanı kendisine bağladığı gibi, kimi zaman da çileden çıkartabiliyor. Ancak şu da bir gerçek ki Flappy Bird ile patlayan seri, gün geçtikçe oynanışı ve indirme sayısı giderek düşüyor. Yani bir nevi oyunun popüler zamanı geldi, şimdi de geçiyor diyebiliriz. Swing Copters 2 oyununun iOS ve Android sürümlerini oynamak istiyorsanız aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/swing-copters-2-ios-ve-androidde-2489/ linkinden 16.10.2021 02:10:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

 • İndirdik daha 1 seviyeyi geçemiyoruz iyice abartmış salak adam böyle oyun anlayışı mi olur bi kere tuttu ya hep tutacak sanıyor sinir oldum morona

 • Swing Copters 2’nin ilkinden hiçbir farkı yok konu ve tema aynı ancak sesli efektlerde biraz geliştirmeler yapılmış. Adam ilk oyunun da köşeyi döndü şimdi aynı konu ile devam edebileceğini sanıyor. Klasik oyun geliştirememe stili. Günde 50 milyon dolar kazanan bir geliştirici bu kadar amatör düşünmemeli.

 • Merhaba ben
  ekran kartı NVIDIA GeForce MX110
  ve işlemcisi intel core i3-7020U CPU @ 2.30GHz
  8GB ram
  64 bit işletim sistemi
  windows 10
  Bu ayarlarda oyunu oynayabilir miyim ?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad